سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خبری

روی دادهای روستای بنار آب شیرین در آذر ماه 1373

پنج شنبه 3 آذر 1373

امروز  باران به صورت نم نم  بارید و زمین بنار آب شیرین را خیس کرد.

جمعه 11 آذر 1373

تیم فوتبال بنار در زمین چاه خانی با تیم استقلال آن روستا به نتیجه ی مساوی 0-0 رسید .

 بازیکنان بنار: غلامحسین زمانی ( دروازه بان) – یعقوب غلامی ، نصرالله منصوری ، کرامت رضایی و ابراهیم بوستانی ( دفاع) – غلامرضا عبدالهی ، حسین نوشیروانی ، حسین آذرنگ و اسماعیل جعفری ( هافبک) – هوشنگ عوضی( احمد زمانی) و رضا پرنیان ( مهاجم)

پنج شنبه 17 آذر1373

قیمت یک بشکه ی 20 لیتری نفت در برازجان 30 تومان بود ولی چون صف تشکیل شده و این روزها نفت به راحتی به دست نمی آید ، امروز  قیمت آزاد آن به 100 تومان رسید .

پنج شنبه 17 آذر1373

امشب حسین عباسی عروسی کرد.

جمعه 18 آذر 1373

تیم فوتبال بنار در زمین خود با نتیجه ی 2-1 تیم چهاربرج را شکست داد. گل های بنار را حسین نوشیروانی و پرویز نوشیروانی به ثمر رساندند.

بازیکنان بنار: غلامحسین زمانی( دروازه بان)- محمد غلامی( جواد سلیمی) ، نصرالله منصوری ، حسین حسن پور( ابراهیم بوستانی) و کرامت رضایی ( دفاع)- غلامرضا عبدالهی ، حسین نوشیروانی و یعقوب غلامی ( هافبک) – عباس کهنسال ، حسینقلی زمانی و پرویز نوشیروانی ( مهاجم)

پنج شنبه 24 آذر 1373

امروز اتوبوسی در بین راه بندرعباس به شیراز تصادف کرد که دو نفر کشته و تعدادی مجروح بر جای گذاشت . علی عباسی یکی از سرنشینان آن اتوبوس بود که به لطف خدا آسیبی ندید و حاجی عباسی به شکرانه ، کهره ای قربانی کرد و گوشت آن را تقسیم نمود.

جمعه 25 آذر 1373

امروز در بنار باران بارید .

جمعه 25 آذر 1373

عصر امروز در هوایی بارانی تیم آزادی زیارت به بنار آمد و در یک بازی خشن  و هیجانی با تیم بنار به نتیجه ی مساوی 3-3 دست یافت . در این دیدار جمشید زاهدی یک نیمه با لباس زرد برای آزادی بازی کرد .

بازیکنان بنار: غلامحسین زمانی ( دروازه بان) – نصرالله منصوری، محمد غلامی ، غلامرضا عبدالهی و کرامت رضایی ( دفاع)- جواد سلیمی( حسن جعفری) ، ابراهیم بوستانی و پرویز نوشیروانی ( هافبک) – یدالله باقری( اسماعیل جعفری) ، حسین حسن پور( حسین نوشیروانی) و یعقوب غلامی ( مهاجم)

شنبه 26 آذر 1373

امروز عصر تیمی به نام پرسپولیس از محله های برازجان به بنار آمد و با تیم بنار به نتیجه ی مساوی 2-2 رسید. برای این بازی تماشاچیان بسیاری آمده بودندکه گاهی نیز برعلیه تیم بنار شعار می دادند یا تیم حریف را تشویق می کردند. گل های بنار را امرالله ابراهیمی از نقطه ی پنالتی و پرویز نوشیروانی (  یا جواد سلیمی ) به ثمر رساندند.

بازیکنان بنار: غلامحسین زمانی ( دروازه بان) – یعقوب غلامی ، امرالله ابراهیمی ( حسین حسن پور) ، نصرالله منصوری و غلامرضا عبدالهی( دفاع)- اسماعیل جعفری، ابراهیم بوستانی(حسین نوشیروانی) و پرویز نوشیروانی ( هافبک)- حسینقلی زمانی( بهروز بهروزی ) ، عباس کهنسال و جواد سلیمی( مهاجم)

سه شنبه 29 آذر 1373

امروز باران شدید بارید که شب هنگام با رعد و برق نیز همراه بود.  

منبع : دفتر یاد داشت محمد غلامی

تاریخ : شنبه 98/9/16 | 10:44 صبح | نویسنده : بنارانه | نظرات ()
.: Web Themes By Akj :.