ساعت دماسنج

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
با سلام به شما دوست عزيز
من "يک بيسواد"م و دوست دارم در پرسش هايي که به ذهنم ميرسه، پاسخ شما رو بدونم و از اين بيسوادي محض دربيام.
ممنون خواهم شد در مورد پرسش هام کمکم کنيد.
منتظرتونم
سالم، سرافراز و موفق باشيد
پاسخ

همين ذهن آماده وسوال زيركانه ي شمادليل بردانش شماست . منتظرراهنمايي هايتان هستيم.
+ جعفري 
ارم نيوز : علت سرماخوردگي عمدتا ويروسي است که در اين صورت، معمولا ظرف مدت 3 تا 5 روز حتي اگر درمان نيز انجام نشود، سرماخوردگي خود به خود از بين مي‌رود.
دکتر سيد عليرضا مصباحي دبير انجمن راينولوژي استان فارس در گفت وگو با ايسنا با اشاره به گلودرد، تب، آبريزش بيني، بدن درد، عطسه، اشک ريزش، بي‌حالي و سردرد به عنوان علايم سرماخوردگي معمولا ساده، خاطرنشان کرد: بالاي 90 درصد موارد حتي چنانچه بيمار از هيچ دارويي نيز استفاده نکند، اين بيماري خود به خود از بين مي‌رود.

اين عضو جامعه جراحان گوش، حلق و بيني آمريکا افزود: بايد دوران 3 تا 5 روزه بيماري برطرف شود و نيازي به استفاده از آنتي بيوتيک نيست و نبايد خودسرانه از آنتي بيوتيک استفاده كرد. همچنين افراد نبايد با شروع هر گلودردي تقاضاي تزريق پني سيلين از پزشک داشته باشند.

وي اضافه کرد: چنانچه علايم بيماري سرماخوردگي بيش از 3 تا 5 روز به طول انجامد يا ترشحات چرکي از بيني بيش از 5 تا 7 روز به طول انجامد، ممكن است که سينوس‌ها دچار عفونت‌هاي چرکي شده باشند که در اين موارد حتما بيمار بايد به پزشک مراجعه كند و بر اساس صلاحديد پزشک نياز به استفاده از آنتي‌بيوتيک دارد.
+ جعفري 

ملت‌ها+عكس
ارم نيوز : روي اتوبوس تيم ملي فوتبال ايران علاوه بر پرچم سه رنگ کشورمان شعار "شاهزاده‌هاي پارسي" نقش بسته که به دو زبان فارسي و انگليسي نوشته شده است.
شبکه ايران: اتوبوس 16 تيم حاضر در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا صبح امروز در دوحه، محل برگزاري مسابقات رونمايي شد و روي اتويوس تيم ايران شعار "شاهزاده‌هاي پارسي" نقش بسته بود.به گزارش سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا، اين اتوبوس‌ها 45 صندلي دارد و براي حمل و نقل مربيان، بازيکنان و اعضاي تيم از هتل محل اقامت به زمين تمرين و مسابقه در نظر گرفته شده است و بر روي هر کدام از آنها پرچم کشور مربوطه و شعار آنها در اين رقابت‌ها درج شده است.
روي اتوبوس تيم ملي فوتبال ايران علاوه بر پرچم سه رنگ کشورمان شعار "شاهزاده‌هاي پارسي" نقش بسته که به دو زبان فارسي و انگليسي نوشته شده است.
عراق مدافع عنوان قهرماني با اتوبوسي که شعار "شيرهاي بين النهرين" را بر بدنه خود دارد، دورتادور قطر را طي خواهد کرد. تيم ملي فوتبال استراليا نيز شعار "ما رعد هستيم از جنوب" را براي خود انتخاب کرده است. شعار تيم‌هاي حاضر در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي 2011 آسيا توسط هوادارن تيم‌ها انتخاب شده است.
پانزدهمين دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌هاي آسيا از 17 دي‌ماه به ميزباني قطر آغاز خواهد شد. تيم ملي فوتبال کشورمان در گروه D اين مسابقات به مصاف تيم‌هاي عراق، کره شمالي و امارات خواهد رفت.
پاسخ

آقاي جعفري عزيزفقط مي تونم مثل هميشه بگم : ممنون