سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://bonaraneh.ParsiBlog.com
 
باسلام ، به وبلاگ بنارانه خوش آمدید. برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .
لینک های مفید

خبری

خبری

بنام حضرت دوست که هرچه داریم ازاوست

بهترین هاآرزوی من برای شماست.آرزو می کنم بوی بهاربه لحظه هاتون طراوات وزندگی ببخشد.الهی که تقدیرسال پیشِ روی شما بلندباشدوعاقبت همه بخیرباشد.خدایا برای خنده ها،اشک ها ودرس های بزرگ زندگی که امسال به ما دادی سپاسگزاریم.آرزو می کنم که امسال سال آرامش ،تندرستی،عاقبت بخیری وپرازاتفاق های خوب برای همه مردم عزیزایران بویژه مردم روستای دوست داشتنیم،بنارآبشیرین،باشد.

سال گذشته خداوندتوفیقی به بنده دادتا بتوانم کلاس های آموزشی آی مت وچرتکه را در روستایم برای آموزش فرزندان بنارافتتاح کنم.خداراشکرپیشرفت کلاس ها سال قبل عالی بود.وقتی می دیدم بچه های گلم روزبه روزدرحال پیشرفت ورشدهستندو والدین ازاین موضوع راضی هستندبسیارخوشحال می شدم.ناراحتی من درسال98،یکی شیوع ویروس کرونابودکه باعث تعطیلی کلاس هاشد ودوم اینکه زهرای عزیزم،شاگردچرتکه،مادرمهربونش را ازدست داد،خیلی خیلی ناراحت شدم .

غم ازدست دادن عزیز،بویژه مادر،خیلی سخت هست.مصیبت وارده رابه خانواده های زمانی وبهروزی وزهرای گلم تسلیت عرض می نمایم.خداوند به خانواده هایشان صبرعنایت فرماید.

هرروزتان نوروز،نوروزتان پیروز

زهره شجاعی(بهروزی)مدیریت موسسه آی مت وچرتکه نسل نواندیش

 

خبری

خبری

 


[ شنبه 99/1/2 ] [ 9:58 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنارآبشیرین در 18 کیلومتری غرب برازجان در استان بوشهر قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 20 متر می باشد. آب و هوای بنار گرم و خشک است و بهارش از بهمن آغاز می شود و تابستانش 6 ماه می پاید. بیشتر مردم روستا کشاورز هستند. رودخانه ی حله که از شمال روستا می گذرد ، نقش مهمی در رونق کشاورزی دارد و جلگه ی حاصلخیز آن جای مناسبی برای کشت غلات و هندوانه ی دیم است.محصولات عمده ی بنار ، خرما ، گندم و جو است.این روستا در حال حاضر 110 خانوار و 480 نفر را در خود جای داده است
موضوعات وب
مدیر مسئول: محمد غلامی/ مدیریت وبلاگ: قاسم شجاعی / گرافیک و امور فنی: عبدالکریم جوکار