سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

http://bonaraneh.ParsiBlog.com
 
باسلام ، به وبلاگ بنارانه خوش آمدید. برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .
لینک های مفید

خبری

خبری

علیرضابی باک،دهیارروستای بنارآبشیرین،درگفتگویی با خبرنگاربنارانه شرکت نمودوبه سوالات خبرنگارما در رابطه چمن مصنوعی روستا جواب دادند.درابتدا ایشان درپاسخ به این سوال که ارتفاع زیرسازی چمن مصنوعی چقدراست وتوسط چه سازمانی انجام می گیرد،گفتند:60 سانتی مترازمخلوط ریزی توسط شورای اسلامی ودهیاری روستا وبامساعدت پرسنل زحمت کش تعاونی دهیاران بخش مرکزی شهرستان دشتستان به مدت دوهفته انجام گرفته ودراختیارپیمانکاری بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان  جهت انجام مراحل بعدی قرارگرفت.ایشان در موردارتفاع نهایی زیرسازی این مجموعه اضافه کردندکه ارتفاع زیرسازی کلا90سانتی متراست که 30 سانتی مترباقی مانده توسط بنیادمسکن انجام خواهدگرفت.ازاین 30 سانتی متر،20 سانت آن سرندی و10 سانت هم بیس ریزی خواهدشد.وی افزود: دورتادور این زمین سنگ جدول خواهدشدوپس از آن 15 سانتی مترهم کف این محوطه سیمانکاری می شود.

دهیاردرجواب سوال همکارما که ازایشان در رابطه بافنس وپایه های روشنایی زمین پرسیده بودافزودند:دورتادور محوطه چمن فنس می شود وسپس به فضل پروردگار چمن مصنوعی فرش خواهدشد.بی باک این راهم اضافه کردکه سیستم روشنایی توسط چهارپایه بلند که هرکدام چهارعددلامپ 200 وات بر روی آن نصب است انجام می گیرد.

درپایان دهیار دیارنخل و رود ابراز امیدواری کرد که انشااله کارساخت کامل این مجموعه تاپایان بهمن ماه خاتمه یابد وبتوانیم آنرا به جوانان وپیشکسوتان ورزش روستا تقدیم کنیم.

 

خبری

خبری

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

عکاس : قاسم شجاعی


 

 


[ سه شنبه 97/10/11 ] [ 10:43 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنارآبشیرین در 18 کیلومتری غرب برازجان در استان بوشهر قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 20 متر می باشد. آب و هوای بنار گرم و خشک است و بهارش از بهمن آغاز می شود و تابستانش 6 ماه می پاید. بیشتر مردم روستا کشاورز هستند. رودخانه ی حله که از شمال روستا می گذرد ، نقش مهمی در رونق کشاورزی دارد و جلگه ی حاصلخیز آن جای مناسبی برای کشت غلات و هندوانه ی دیم است.محصولات عمده ی بنار ، خرما ، گندم و جو است.این روستا در حال حاضر 110 خانوار و 480 نفر را در خود جای داده است
موضوعات وب
مدیر مسئول: محمد غلامی/ مدیریت وبلاگ: قاسم شجاعی / گرافیک و امور فنی: عبدالکریم جوکار