سفارش تبلیغ
صبا

http://bonaraneh.ParsiBlog.com
 
باسلام ، به وبلاگ بنارانه خوش آمدید. برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .
لینک های مفید

خبری

خبری

 اجرای نمایشنامه خوانی "به عشق تو می مانم" به نویسندگی "خداداد رضایی" و کارگردانی "داوود جان امیری" به همت انجمن فن بیان و گویندگی شهریاران و با همکاری مجتمع فرهنگی هنری شهید گنجی دوشنبه 14 آبان ماه ساعت 19 در تالار فرهنگ برازجان برگزار گردید. 

 مدیر و موسس انجمن گویندگی و رادیو شهریاران اظهار داشت: از تمامی عزیزانی که امشب افتخار حضور دادند سپاسگزاری می کنم. این برنامه سهم کوچکی از طرف انجمن شهریاران برای ابراز ارادت به سرور و سالار شهیدان است. 

 بانوزهرا بوستانی (فرزندشهریار)با اشاره به تلاش و همت عوامل برنامه گفت: تمام گویندگان و نقش آفرینان امشب با جان و دل نقش آفریدند.

اضافه می گرددکه رضاکهنسال( فرزندمحمد)هم یکی ازگویندگان این نمایشنامه بود.

پ ن : باتشکر ازسایت های وزین اتحادخبر(www.ettehadkhabar.ir) و عصربرازجان(www.asrborazjan.ir)

 

خبری

خبری

**>

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

 

خبری

[ جمعه 97/8/18 ] [ 2:22 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنارآبشیرین در 18 کیلومتری غرب برازجان در استان بوشهر قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 20 متر می باشد. آب و هوای بنار گرم و خشک است و بهارش از بهمن آغاز می شود و تابستانش 6 ماه می پاید. بیشتر مردم روستا کشاورز هستند. رودخانه ی حله که از شمال روستا می گذرد ، نقش مهمی در رونق کشاورزی دارد و جلگه ی حاصلخیز آن جای مناسبی برای کشت غلات و هندوانه ی دیم است.محصولات عمده ی بنار ، خرما ، گندم و جو است.این روستا در حال حاضر 110 خانوار و 480 نفر را در خود جای داده است
موضوعات وب
مدیر مسئول: محمد غلامی/ مدیریت وبلاگ: قاسم شجاعی / گرافیک و امور فنی: عبدالکریم جوکار