سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://bonaraneh.ParsiBlog.com
 
باسلام ، به وبلاگ بنارانه خوش آمدید. برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .
لینک های مفید

خبری

خبری

مهندس رسول محمودی ازعکاسان خوب شهربرازجان وانجمن سینمای جوان این شهرمی باشندکه به دعوت هیات برگزاری جشن ،عکسبرداری از مراسم رابرعهده داشتند.دفترفنی مهندسی ساختمانی ایشان به نام (سیحون)درخیابان دانش آموزبرازجان قراردارد.باسپاس ازحضورپرمهرایشان،تصاویرشکارشده ایشان ازمراسم رادرمعرض دیدشما عزیزان قرارمی دهیم.

 

خبری

خبری

ادامه مطلب...

[ دوشنبه 98/2/16 ] [ 8:34 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

دراین مراسم که روزچهارشنبه 98/02/11 دردبستان تک کلاسه روستا برگزارشد،دانش آموزان هدایایی به رسم قدردانی از تنها معلم فعال و زحمتکش خود(سرکارخانم شهربانوکهنسال)به وی تقدیم کردند.

پ ن : باتشکرازنوشادباقری بابت ارسال گزارش وتصویر

خبری


[ شنبه 98/2/14 ] [ 8:52 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

حضورمداحان همولایتی درهمایش بزرگ خادمین پیاده روی اربعین حسینی دردیلم

این همایش باحضورخادمین استان های بوشهر،خوزستان وفارس درتاریخ جمعه98/01/23درمسجدالنبی شهردیلم برگزارشد.مداحان وهمراهان همولایتی آنها که به دعوت خادمین شهردیلم وباهماهنگی ظهراب شجاعی دراین مراسم شرکت کرده بودند،حضوری فعال داشتند.مراسم باتلاوت آیات الهی توسط امان اله ابراهیمی شروع شد.مراسم چاوشی خوانی ترکیبی هم توسط ایشان وخلیل سلیمی به زیبایی اجراشد.دربخشی ازمراسم هم خلیل سلیمی باصدای گرم وزیبایش به مناسبت میلاد امام حسین(ع)وابوالفضل العباس(ع)مولودی خوانی داشت که صدای عرفانیش تحسین همگان به ویژه خوزستانی ها رادربرداشت که مرتب باالفاظ عربی ایشان رامورد تفقد قرارمی دادند.درپایان مراسم هم کمک های اهدایی خادمین اربعین شهردیلم برای سیل زدگان خوزستان به شرکت کنندگان حاضردرمراسم ازاین استان تحویل داده شد.

پ ن : باعرض پوزش ازدنبال کنندگان عزیزوبلاگ بابت دیرارسال کردن این خبر.

 

خبری

خبری

ادامه مطلب...

[ پنج شنبه 98/2/12 ] [ 9:27 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
[ شنبه 98/2/7 ] [ 11:41 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
[ جمعه 98/2/6 ] [ 4:14 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

باسمه تعالی

مردم باصفای زادگاهمان بنارآبشیرین سرافراز

خداوند منان را شاکریم که خدمتگزار مردمی هستیم که جنسشان از تبار نور است و لطفی به بلندای آفتاب دارند. مردمی که صفا و مهر و محبت و فرهنگ و دینشان زبانزد خاص وعام است.

همولایتیهای با غیرت بنارآبشیرین

سلام و درود بیکران نثار لطف شما، درود بر شرف و فرهنگ و تدّین شما ، سپاس از حضورتان، لطفتان، همدلی و محبت هایتان. شمایی که با حضور سراسر مهر و لطف و همدلی در جشن بزرگ انتظار در روز 

شنبه مورخ1398/1/31 ثابت کردید که در میدان هستید و روستایتان را دوست دارید. به فرهنگ روستایتان افتخار می کنید و عشق می ورزید.

لازم است ضمن سپاس فراوان از اعضای محترم شورای اسلامی روستا ،دهیار محترم ،پایگاه بسیج شهدا ، از ادارات و مدیران ،برادران و خواهران محترمه که در برگزاری جشن باشکوه انتظار همکاری و مشارکت نمودند؛

دفترامام جمعه محترم برازجان،ناحیه بسیج دشتستان،پاسگاه انتظامی شهیدخزاعی زیارت،شورای اسلامی شهر برازجان ،اداره راه و ترابری شهرستان دشتستان،شورای اسلامی و دهیاری روستای راهدار،انجمن نوای دشتستان،انجمن شهریاران دشتستان،پست بانک روستای زیارت بامدیریت سرکار خانم مددی،دفتر پیشخوان دولت شهرآبپخش با مدیریت جناب آقای حیدری،شرکت فراوری مروارید سبز خلیج فارس،مرغداری رضایی صفی آباد،سرکاربانوبوستانی وجناب یداله شجاعی(مجریان محترم جشن)وهنرمندان پرتلاش وعزیزکه تاثانیه های آخرهم دست ازهمت وتلاش برنداشتند،
تقدیر وسپاسگزاری می نماییم.


*از خانواده محترم مرحوم حاج جمشید زاهدی که نهایت همکاری را با ما در اجرای هرچه بهتراین جشن نمودند،سپاسگزاریم.* سپاسمان را تقدیم کلیه دوستان عزیزمان و بسیجیان مخلص پایگاه بسیج می نماییم که از مدتها پیش در تدارک این جشن بودند و شبانه روز زحمت کشیدند و در جهت هر چه بهتر برگزار نمودن این جشن از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

کلام وبیان وصف حضور شمارا نمی تواند بگوید.تنها میتوانیم خاضعانه و خاشعانه از حضور تک تک شما بزرگواران ، زن و مرد، پیر و جوان ، کوچک و بزرگ ، مدیران ، خیّرین ، کسبه ، فرهنگیان ، جوانان ، میهمانان و بناری های عزیز تشکر نماییم. حضورتان موجب دلگرمی و خدمت شایسته برای اعتلا و توسعه ی روستایمان بنارآبشیرین است. لطفتان مستدام و مهرتان پاینده.

با سپاس فراوان *هیات برگزاری جشن بزرگ انتظار- روستای بنارآبشیرین*

[ چهارشنبه 98/2/4 ] [ 11:25 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
[ چهارشنبه 98/2/4 ] [ 11:5 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

 

خبری


[ جمعه 98/1/30 ] [ 1:35 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

شب شعرروستای بنه احمددرشهرستان دیلم طبق روال سال های گذشته امسال هم با حضورشاعران،نویسندگان وهنرمندان هم استانی و درایام نوروزباستانی دراین روستا برگزارگردید.محمدغلامی وامان اله ابراهیمی شاعران بلندآوازه همولایتی نیزهمچون سال های قبل درمراسم حضورداشتندوبه اجرای شعرخوانی پرداختند.

پ ن : عکس ازآرشیوبنارانه انتخاب شده که مربوط به سال قبل ودر همین مراسم هست.

 

خبری


[ سه شنبه 98/1/27 ] [ 4:20 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

به گزارش خبرنگاربنارانه،امان اله ابراهیمی شاعرنامی ومحلی سرای همولایتی درتاریخ98/01/04به دعوت عوامل برگزارکننده شب شعرنوروزی کنارتخته دراین مراسم شرکت نمود.ایشان به همراه دیگرشاعران نامی استان بوشهروفارس(فرج اله کمالی،سیدطالب هاشمی،دکترعبداله رضایی،جعفری همت و...)،چندقطعه ازاشعارش را اجراکردکه مورد تشویق وشادی حاضرین دربرنامه شد.اضافه می کنم این مراسم هرساله دراین مکان برگزارمی گردد.

 

خبری

خبری

ادامه مطلب...

[ دوشنبه 98/1/26 ] [ 7:20 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنارآبشیرین در 18 کیلومتری غرب برازجان در استان بوشهر قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 20 متر می باشد. آب و هوای بنار گرم و خشک است و بهارش از بهمن آغاز می شود و تابستانش 6 ماه می پاید. بیشتر مردم روستا کشاورز هستند. رودخانه ی حله که از شمال روستا می گذرد ، نقش مهمی در رونق کشاورزی دارد و جلگه ی حاصلخیز آن جای مناسبی برای کشت غلات و هندوانه ی دیم است.محصولات عمده ی بنار ، خرما ، گندم و جو است.این روستا در حال حاضر 110 خانوار و 480 نفر را در خود جای داده است
موضوعات وب
مدیر مسئول: محمد غلامی/ مدیریت وبلاگ: قاسم شجاعی / گرافیک و امور فنی: عبدالکریم جوکار