سفارش تبلیغ
صبا

http://bonaraneh.ParsiBlog.com
 
باسلام ، به وبلاگ بنارانه خوش آمدید. برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید .
لینک های مفید
خبری
 خبری
سه شنبه مورخه1396/9/28

دیدارشورای اسلامی بنارآبشیرین با خانم دکتر ناهید اخلاقی, مسئول امور فرهنگی شهرداری برازجان,در این دیدار درخواست همکاری های فرهنگی، بازیهای هیجانی برای کودکان و همکاری در کلیه مراسمات ازجمله جشن نیمه شعبان گفتگو شد که خانم دکتر اخلاقی ابراز امیدواری کردند در کارهای فرهنگی ،طرح وبرنامه ریزی با روستای دوست داشتنی بنارآبشیرین همکاری خواهندکرد.
انشالله
برای ایشان از خداوند متعال بهترین ها را خواستاریم.

(نوشادباقری,شورای اسلامی روستای بنارآبشیرین )

خبری
خبری

[ سه شنبه 96/9/28 ] [ 10:22 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
خبری
سلام و درود خدمت همه عزیزان همولایتی,
به اطلاع شما سروران گرامی رسانیده میشود,مهلت نام نویسی جهت شرکت درکلاس خیاطی شرکت راوند پوشان,واشتغال بانوان دراین شرکت رسانیده میشود پایان نام نویسی جمعه مورخه1396/10/1
میباشد.
انشالله باحضور بانوان در این کلاس واشتغال,زمینه ساز برنامه های آینده باشیم.

با تشکر: شورای اسلامی روستای بنارآبشیرین( دیار نخل و رود)

[ دوشنبه 96/9/27 ] [ 8:20 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

باسلام
احتراما به استحضار شما بزرگواران همولایتی رسانیده میشود,
امروز سه شنبه
مورخه 1396/9/21
دیدار اعضای شورای اسلامی روستای بنارآبشیرین با بانوی موفق, کارآفرین نمونه استان ودشتستان,
خانم مهندس زهرا راوند
مدیرعامل شرکت (راوندپوشان)
در این نشست که دو ساعت بطول انجامیددر خصوص موضوعات فرهنگی از جمله ؛ توانمند سازی بانوان روستا و تولید اشتغال خانگی برای بانوان روستا
و همچنین بهره گیری از پتانسیل های موجود در روستا برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و ترغیب و تشویق مردمان روستا برای رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی آن منطقه به صحبت وگفتگو انجامید.درپایان هدیه ای به رسم یادبود از طرف خانم مهندس راوند تقدیم حقیر گردید.
باتشکر
نوشاد باقری
شورای اسلامی روستای بنارآبشیرین
خبری
خبری
عکس : ارسالی توسط نوشاد باقری

 


[ سه شنبه 96/9/21 ] [ 10:58 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

خبری

19 آذرماه 96 برای حاج احمد روزبه جاودانه شد.ایشان بیش از 30 سال خدمت صادقانه در شرکت نفت را در روز تولدش ودر جمع همکارانش ،که ایشان را ازصمیم قلب بابت خوش خلقی اش که زبانزد خاص وعام هست دوست داشته ودارند، و طی جشن باشکوهی به پایان برده و زندگی در دوران پس از کار وتلاش را آغاز نمودند.آخرین سمت ایشان در روز بازنشستگی،افسر ارشد امنیتی کشتیها وجانشین رییس حراست پایانه میعانات گازی عسلویه بود.

پ ن :شورای نویسندگان بنارانه ضمن تبریک به ایشان ،آرزوی طول عمرباعزت وعاقبت به خیری برای ایشان دارند.

 

خبری

 

خبری

ادامه مطلب...

[ دوشنبه 96/9/20 ] [ 10:54 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبریخبری

 

بسمه تعالی
احتراما به استحضار هم ولایتی های عزیز می رساند با توجه به ابلاغ تسهیلات خود اشتغالی روستایی با نرخ بانکی 6درصد،باز پرداخت 6ساله و همچنین دوره دوساله تنفس با هر نوع طرحی که داشته باشید.
کسانی که تمایل به استفاده از این نوع تسهیلات دارند جهت اطلاع و راهنمایی بیشتر می‌توانند با مراجعه به دهیاری بنار آب‌شیرین ویا تماس با دهیار اطلاعات کافی را کسب نمایند.
تلفن تماس 09177778035 و 09179710060 
 
باتشکر ** علیرضا بی باک **

[ یکشنبه 96/9/19 ] [ 6:24 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

طبیعت

من غنچه ی خونین دل و زارم

بی منّتِ باران و بهارم

هر جای وطن جان بسپارم

مشتاقِ سبخ زارِ بنارم

سلام

عشق به وطن در خمیره ی وجودی همه ی ماست و همان است که باعث شده تا هر کدام از ما فرزندان بنار ، به قدر وسع ، برای اعتلای نام روستایمان بکوشیم .

یکی با ورزش نام بنار را بالاتر می کشاند و دیگری با عمران و آبادی . یکی دعای خیری بدرقه ی کسی می کند و دیگری سنگی از میان راه بر می دارد تا راه رفتن هموارتر شود و بدینسان هر کس به شیوه ای به خود و روستا خدمت می کند من اما اندیشه و قلمم را به روستایم هدیه می کنم .

از سال 1370 که نوشتن کتابی جامع در معرفی زادگاهم را آغاز کردم تا کنون نزدیک به سی سال می گذرد . در این مدت ، مطالب فراوانی نوشتم ، با برخی از افراد گفتگو کردم ، از کتاب های متعدد یاری جستم و
طبیعت

از سال 1389 شما را از طریق وبلاگ بنارانه به همکاری طلبیدم که خوشبختانه محصول آن ، بیش از دو هزار صفحه است که به یاری خداوند بزرگ وقت آن رسیده تا اندک اندک در قالب ده جلد کتاب ، تحت نام کلی گوهری در خاک ( آشنایی با روستای بنار آب شیرین )  به زیور طبع آراسته شوند .
در همین راستا ، در نظر است تا با استعانت از حضرت احدیت ، در اول قدم ، برای چاپ کتاب طبیعت و کشاورزی اقدام شود . لذا دست به سوی همه ی شما دراز می کنیم تا اگر عکسی از گل ها ، درختان ، باغ ها ، پرندگان ، خزندگان ، حیوانات ، رودخانه ، آبزیان ، و در یک کلام از مناظر و طبیعت بنار و یا کشاورزی اعم از مزرعه سبز یا خشک ، نخلستان ، مزرعه ی هندوانه ، اوسه کردن ، خیش کردن و ...... دارید ، در اختیار ما قرار بدهید تا برگزیده ای از آنان ، با نام خودتان در کتاب مورد نظر چاپ شود .
طبیعت

لازم به توضیح است که منظور از عکس ، عکس هایی از بنار آب شیرین است و عکس های موجود در دنیای مجازی مورد نظر نیست .

شما می توانید از طریق همین وبلاگ ما را در جریان  گذاشته و یا با شماره ی همراه 09172361368 تماس بگیرید .

با احترام

محمد غلامی

 

 


[ پنج شنبه 96/9/16 ] [ 7:8 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

خبری

 

خبری

 

 

 

درهفته پایانی آبان ماه سال جاری باهمت شورا ودهیاری روستا وبا همکاری اداره برق آبپخش، پایه ها وچراغهای روشنایی خیابان ورودی روستا (خیابان مرحوم حاج باقربوستانی)نصب شده وبزودی برق درآنهاجریان پیدا خواهدکرد.

پ ن :باتشکرازپیگیریهای شورا ودهیاری وهمکاری اداره برق آبپخش بویژه ریاست آن اداره جناب مهندس پرویزی.

 

 

خبری

 

خبری

 

ادامه مطلب...

[ سه شنبه 96/9/7 ] [ 5:53 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
خبری   

حضرت رسول (ص) فرمود: خداوند درخت را برای انسان آفرید، از اینرو او باید درخت را بکارد، آن را آبیاری کند و در حفظ آن بکوشد.
جمعه 1396/9/3

باهمکاری منابع طبیعی و فضای سبز شهرداری شهرستان دشتستان تعداد 100نهال دریافت وتعداد30نهال هم توسط دهیاری روستا خریداری شد,امروز هم باهمت جوانان روستا که از صبح ساعت 8 شروع شد و عصر ساعت17پایان یافت تمامی درختان وگلهادرکوچه هاومعابر ورودی روستاکشت وآبیاری شد,
از تمامی عزیزانی که با ما همکاری لازم راداشتند تشکر مینماییم.

پایگاه بسیج شهدا,شورای اسلامی,دهیاری روستای بنارآبشیرین

خبری
خبری
[ شنبه 96/9/4 ] [ 11:36 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]

 

خبری

جمعه سوم آذرماه 96 جناب دکترباقری فرزندخاک پاک بناربرای سومین سال متوالی در خانه بهداشت بنارآبشیرین(دیارنخل و رود)حضوریافتند و40نفرازمردم روستای خودرابه صورت رایگان ویزیت کردند.ایشان ازساعت 10تا 14 باافتخار،شادابی وخوش رویی همه مراجعین را ویزیت کردند.

پ ن:شورای نویسندگان بنارانه ازطرف این شورا ومردم عزیز بناراین حرکت زیبا وخداپسندانه را ارج نهاده ومراتب سپاس وقدردانی خودراخدمت جناب دکترباقری اعلام می نماید.

 

خبری

خبری

ادامه مطلب...

[ جمعه 96/9/3 ] [ 11:3 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
خبری
پنج شنبه مورخ 1396/9/2
مراسم گرامیداشت یاد وخاطره شهید مدافع حرم شهید محسن حججی با حضور خانواده محترم این شهید عزیز,
باهمکاری شورای اسلامی شهرستان دشتستان ،رییس کمیسیون بانوان وجوانان سیده خدیجه حسینی,
یک دستگاه اتوبوس جهت انتقال عزیزان در اختیار روستا قرار گرفت و جوانان روستا در این مراسم حضور یافتند,
شورای اسلامی روستا بابت همکاری شورای اسلامی شهرستان دشتستان تشکر کرده و از خداوند متعال آرزوی موفقیت برای این عزیزان داشته و از حضور همیشه در صحنه وفعال جوانان روستا تشکر میکند.

باتشکر-- نوشادباقری

شورای اسلامی روستای بنارآبشیرین(دیار نخل و رود)
خبری
خبری
[ جمعه 96/9/3 ] [ 10:25 عصر ] [ بنار آبشیرین ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بنارآبشیرین در 18 کیلومتری غرب برازجان در استان بوشهر قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 20 متر می باشد. آب و هوای بنار گرم و خشک است و بهارش از بهمن آغاز می شود و تابستانش 6 ماه می پاید. بیشتر مردم روستا کشاورز هستند. رودخانه ی حله که از شمال روستا می گذرد ، نقش مهمی در رونق کشاورزی دارد و جلگه ی حاصلخیز آن جای مناسبی برای کشت غلات و هندوانه ی دیم است.محصولات عمده ی بنار ، خرما ، گندم و جو است.این روستا در حال حاضر 110 خانوار و 480 نفر را در خود جای داده است
موضوعات وب
مدیر مسئول: محمد غلامی/ مدیریت وبلاگ: قاسم شجاعی / گرافیک و امور فنی: عبدالکریم جوکار